Obchod
Jaroslav Pupák
Nešpecializovaný veľkoobchod
- Obec
- Trenčín
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 217 630
Jaroslav Pupák
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Na trhu od
- 20. júna 2006
- IČO
- 43 217 630
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.90)
- Nešpecializovaný veľkoobchod
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 16
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Pupák
Jaroslav Pupák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 20. júna 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet podnikania tvorí 16 položiek, napríklad reklamná a propagačná činnosť, prieskum trhu a predaj na trhoch.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Pupák
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 217 630
- Dátum vzniku
- 20. júna 2006
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 350-22916
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.90)
- Nešpecializovaný veľkoobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Pupák zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 16 položiek.
-
Reklamná a propagačná činnosť
-
Prieskum trhu
-
Predaj na trhoch
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
-
Predaj nápojov na priamu konzumáciu
Zobraziť všetkých 16 položiek predmetu činnosti
- Reklamná a propagačná činnosť
- Prieskum trhu
- Predaj na trhoch
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Predaj nápojov na priamu konzumáciu
- Predaj hotových jedál na priamu konzumáciu (bez prípravy)
- Rganizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- Rganizovanie kurzov, školení a seminárov
- Upratovacie a čistiace práce
- Prenájom tovaru osobnej potreby
- Administratívne práce
- Poradenstvo v oblasti ubytovania
- Personálne poradenstvo
- Predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu
- Aranžérske služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Pupák?
Miesto podnikania je v obci 911 08 Trenčín.
Čím sa Jaroslav Pupák zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamná a propagačná činnosť; prieskum trhu; predaj na trhoch; maloobchod.
Aké je IČO – Jaroslav Pupák?
IČO je 43 217 630.
Odkedy podniká Jaroslav Pupák?
Podnikanie začalo 20. júna 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.